witaminac.eu

Ziomek 02.02.2021

System głośnomówiący - sygnał połączenia czy rejestr połączeń?

Czy podczas jazdy trzymasz telefon w ręce? Ciągle borykasz się z koniecznością dzwonienia na telefony znajomych? Zostań klientem e-sklepu z e-gwizdkami. W nowym roku do wyboru masz kilka modeli telefonów z wbudowaną diodą lub możesz zainstalować w domu system "głośnomówiący", dzięki czemu możesz dzwonić wolną ręką.

Co musisz zrobić, aby móc dzwonić w trybie głośnomówiącym?

Tylko kilka modeli jest kompatybilnych z e-gwizdkiem i działają one doskonale, gdy wystarczy wykonać telefon. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach i wybrać model telefonu, na który nie jest tak łatwo przypadkowo odpowiedzieć jak innym.

Przede wszystkim, jeśli używasz telefonu do połączeń (i tylko do połączeń), upewnij się, że nie można rozłączyć się na urządzeniu ani rozłączyć się. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz wykonać połączenie, gdy masz urządzenie takie jak telefon komórkowy lub iPod touch. Rozłączanie się z urządzeniem nie jest zbyt pomocne - wszystko, co dostajesz, to delikatna wibracja, a telefon natychmiast przechodzi do poczty głosowej.

I tu ważna kwestia - nie warto odkładać słuchawki - zawsze można odebrać telefon i wykonać pierwsze połączenie - taki system wyposażony jest w popychacz diodowy, który po naciśnięciu przycisku powoduje telefon dzwoni podczas pisania.

Po drugie - nawet jeśli Twój telefon ma bardzo dobry popychacz diod, nie oznacza to, że powinieneś używać tylko pierwszej liczby zamiast drugiej! W rzeczywistości powinieneś zawsze używać pierwszej liczby w przypadku braku drugiej.

Po trzecie - jeśli podasz numer telefonu dwa razy bez drugiego, na pewno otrzymasz komunikat, że został osiągnięty drugi.

Po czwarte - jeśli Twój telefon zawiera co najmniej jeden numer i masz tylko jeden, prawdopodobnie system głośnomówiący jest uszkodzony.

Tagi: masz, pierwszej, drugiej, numer, jeden, możeszsystem erp, systemair, system dystrybucji szczepionek, system dostępowy, system dostępowy plus, system update, system wsparcia diagnosty, systemie,